k
a
z
b
e
g
i

 

Fly Borzhava
Парапланерна компанія

с.Пилипець, Міжгірський район, Карпати.

Tel.
+380 98 852 0484
+380 95 116 7025

UA ENG
Пилипець
Польоти
Школа
Фотографіі
 
Контакти
 
Пилипець

Пилипець

   Пилипець – одне з найбільших сіл, розташованих в Міжгористому районі Закарпаття. На території села знаходиться гора Гимба 1497 метрів заввишки. Гора має як пологі, так і крутіші нерівні спуски, завдяки чому гірськолижний відпочинок в Пилипці щорік залучає величезну кількість туристів. Тут є всі атрибути гірськолижного курорту: підйомники, прокат лиж, а також інструктори для початківців- лижників. Отже якщо Ви любите активний відпочинок взимку, Пилипець - це оптимальний варіант незалежно від вашої спортивної підготовки. Відпочинок в Пилипці – це не лише катання на лижах, але і насолода закарпатською природою. Недалеко від села Ви зможете помилуватися справжнім природним дивом – водоспадом Шипот. У будь-яку пору року водоспад подарує Вам незабутні враження і приємні спогади про Пилипець.

Пилипец   Зимовий відпочинок в Пилипці відкриває туристам світ активності, спорту і єднання з прекрасною природою. Літній же відпочинок відкриє для Вас абсолютно іншу – квітучу, пишаючу життям сторону Закарпаття. Хоча, у будь-яку пору року Пилипець (Україна) – відпочинок, який подарує Вам не лише заряд бадьорості і позитиву, але і частинку заспокоєння і душевного спокою. Пилипець: відпочинок, ціни, житло Пилипець приємно здивує Вас хорошим вибором готелів, пансіонатів і приватних дворів. Не даремно багато хто віддає перевагу приватному відпочинку в Пилипці, адже що може бути краще домашньої обстановки і теплого прийому карпатських господарів. Саме у такій варіації відпочинку можна проникнутися самобутністю і колоритом тутешньої культури. Більшість туристів все ж вважають за краще набувати турів (відпочинок Пилипець), тим самим вирішуючи одним махом питання з житлом, харчуванням, спорядженням і екскурсіями. За бажанням можна зробити сходження до вершин тутешніх гір (Стій, Гимба, Жид Магура) з професійними інструкторами-екскурсоводами.

Отдых в Пилипце   Пилипець: відпочинок, лижі Якщо Ви виберете зимовий відпочинок в Пилипці, ціни на проживання та харчування Ви зможете підібрати такі, які задовольнять Ваші чекання і не сильно ударять по бюджету. До ваших послуг великий вибір як комфортабельні готелі європейського рівня, так і демократичніші пропозиції приватного житла. Якщо Ви віддаєте перевагу відпочинку в горах, Пилипець неодмінно справить на Вас найприємніше враження. Навіть якщо Ви не є залицяльником гірськолижного спорту, це не перешкодить Вам насолодитися гірськими пейзажами, що чарують навіть найдосвідченішого туриста. Якщо Ви бажаєте поєднати лікування і відпочинок, в Пилипці Ви відкриєте для себе цілюще мінеральне джерело.Ця природна газована мінеральна вода славитися благодійним впливом на травну, серцево-судинну системи, а також науково доведено, що вода тутешнього джерела допомагає в лікуванні недокрівья і гінекологічних розладів.

karpaty.nezabarom.ua/ua/pilipec/

 
Call to Fly Borzhava
Gudauri
Meteo
Температура 22.3°C
Вологість 36 %
Шв. вітру 0.4 м/с
Напр. вітру SSW 202°
Атм. тиск 858 hPa
Kazbegi paragliding

 

p
a
r
a
g
l
i
d
i
n
g